HEATSCOPE® / příslušenství

stojany | zabudování do stropu | ochrana proti větru a dešti

Infratopidla HEATSCOPE® byla navržena speciálně pro efektivní a ekonomické vytápění se zvláštním důrazem na elegantní a nadčasový design, který ocení i nejnáročnější zákazníci. Všechny modely HEATSCOPE® - SPOT, VISION, PURE a NEXT poskytují okamžité teplo a dokáží přeměnit v teplo 90-95 % dodané energie.

To samé platí i pro příslušenství, kterým lze všechna topidla dovybavit - jednotky pro dálkové ovládání, designové stojany, zvláštní příslušenství pro zabudování topidel do stropu či ochranné kryty proti větru a dešti.

HEATSCOPE® SMARTBOX

dálkové ovládání topidel řady PURE a NEXT | integrace do systému somfy®

Díky SmartBox jednotce je možné modely řady PURE a NEXT ovládat i dálkově. Stačí umístit jednotku SmartBox mezi napájení a topidlo a s dodaným dálkovým ovládáním výkon topidla pohodlně regulovat. Výkon lze měnit v režimu 0 - 50% - 100%.

SmartBox je zároveň vybaven časovačem, kterým lze nastavit automatické vypnutí topidla po 4, 6 či 8 hodinách.

Varintu Heatscope SmartBox Somfy lze zároveň využít pro integraci topidla do stávajícího inteligentního systému ovládání domu somfy®.

Specifikace:

Specifikace modelůHEATSCOPE® STAND a HEATSCOPE® FREE

designové stojany pro řady PURE a NEXT (STAND) | designové stojany pro řady VISION a SPOT (FREE)

Modely HEATSCOPE® jsou zpravidla instalovány na zeď nebo strop. Aby bylo možno tato topidla využít i jako volně stojící například na terase, zahradě či u bazénu, byly pro ně speciálně vyvinuty designovým studiem Bjørn Blisse praktické stojany HEATSCOPE® STAND a HEATSCOPE® FREE.

S pomocí stojanů lze teplem zásobovat jakékoliv místo na terase či zahradě. U stojanu HEATSCOPE® FREE je topidlo chráněno proti dešti zaobleným krytem; uvnitř je pak kryt vybaven automatickou ochranou pro případ přílišného naklonění.

Topidla určená pro použití se stojanem HEATSCOPE® STAND (tedy řady PURE a NEXT) mají krytí IP65, jsou tak ze všech stran chráněna proti vodě, a proto není nutno používat na stojanu vrchní kryt.

Stojany HEATSCOPE® STAND a HEATSCOPE® FREE byly vyvinuty exkluzivně pro řady PURE a NEXT, resp. VISION a SPOT a nelze je tak použít ve spojení s topidly jiných výrobců.

Specifikace:

Specifikace modelů

všechny velikosti jsou k dispozici v bílé a černé barvě

HEATSCOPE® SHIELD

ochrana proti nepříznivým povětrnostním podmínkám

Designová topidla HEATSCOPE® VISION a SPOT musí být chráněna proti dešti a další nepřízni počasí. Ideální je možnost instalace pod strop či přístřešek. V prostorech, kde to není možné, je možno využít ochranného krytu, který je nabízen v černé nebo bílé barvě, aby mohl být designově sladěn s barvou topidla.

Kryt efektivně ochraňuje topidla umístěná na volné ploše bez přístřešku i proti dlouhotrvajícímu dešti. Zároveň nemusíte mít starost o vzhled designových topidel - i ochranný rám byl navržen designovým studiem Bjørn Blisse.

Specifikace:

Specifikace modelů

všechny velikosti jsou k dispozici v bílé i černé barvě

HEATSCOPE® LIFT

sada pro vestavěné zabudování do stropu

Značka HEATSCOPE® myslí i na možnost využití topidel VISION a SPOT v interiérech. Pro zachování nerušivého interiérového vzhledu vyvinula zařízení HEATSCOPE® LIFT. Při uložení do tohoto stropního systému vyjede při zapnutí topidlo ze zabudovaného boxu do bezpečné vzdálenosti cca 12 cm od stropu a okamžitě začne poskytovat příjemné teplo.

Podobně při vypnutí topidlo bez problémů zajede zpět do boxu, a to po zhruba 3 minutách, které jsou z hlediska bezpečnosti nutné pro ochlazení topidla.

Díky systému HEATSCOPE® LIFT tak topidla díky vestavění do stropu v době nepoužívání nijak designově neruší. Systém je doplněn a dodáván s vestavným boxem a také s rámem, který doladí designové řešení.

Specifikace systému