HEATSCOPE® / příslušenství

stojany | zabudování do stropu | ochrana proti větru a dešti

Infratopidla HEATSCOPE® byla navržena speciálně pro efektivní a ekonomické vytápění se zvláštním důrazem na elegantní a nadčasový design, který ocení i nejnáročnější zákazníci. Všechny modely HEATSCOPE® - SPOT, VISION a PURE poskytují okamžité teplo a dokáží přeměnit v teplo 90-95 % dodané energie.

To samé platí i pro příslušenství, kterým lze všechna topidla dovybavit - ať už se jedná o designové stojany, zvláštní příslušenství pro zabudování topidel do stropu či ochranné kryty pro větru a dešti.

HEATSCOPE® FREE

designový stojan pro řady SPOT a VISION

Modely HEATSCOPE® VISION a SPOT jsou zpravidla instalovány na zeď nebo strop. Aby bylo možno tato topidla využít i jako volně stojící například na terase, zahradě či u bazénu, byl pro ně speciálně vyvinut designovým studiem Bjørn Blisse praktický stojan HEATSCOPE® FREE.

S pomocí stojanu HEATSCOPE® FREE lze teplem zásobovat jakékoliv místo na terase či zahradě. Zvrchu je topidlo chráněno proti dešti zaobleným krytem, uvnitř je pak kryt vybaven automatickou ochranou pro případ přílišného naklonění.

Stojan HEATSCOPE® FREE byl vyvinut exkluzivně pro řady VISION a SPOT a nelze jej tak použít ve spojení s topidly řady PURE ani s výrobky jiných výrobců.

Specifikace:

Specifikace modelů

všechny velikosti jsou k dispozici ve všech barvách - bílá, černá, týkové dřevo

HEATSCOPE® SHIELD

ochrana proti nepříznivým povětrnostním podmínkám

Designová topidla HEATSCOPE® VISION a SPOT musí být chráněna proti dešti a další nepřízni počasí. Ideální je možnost instalace pod strop či přístřešek. V prostorech, kde to není možné, je možno využít ochranného krytu, který je nabízen v černé nebo bílé barvě, aby mohl být designově sladěn s barvou topidla.

Kryt efektivně ochraňuje topidla umístěná na volné ploše bez přístřešku i proti dlouhotrvajícímu dešti. Zároveň nemusíte mít starost o vzhled designových topidel - i ochranný rám byl navržen designovým studiem Bjørn Blisse.

Specifikace:

Specifikace modelů

všechny velikosti jsou k dispozici ve všech barvách - bílá, černá, týkové dřevo

HEATSCOPE® LIFT

sada pro vestavěné zabudování do stropu

Značka HEATSCOPE® myslí i na možnost využití topidel VISION a SPOT v interiérech. Pro zachování nerušivého interiérového vzhledu vyvinula zařízení HEATSCOPE® LIFT. Při uložení do tohoto stropního systému vyjede při zapnutí topidlo ze zabudovaného boxu do bezpečné vzdálenosti cca 12 cm od stropu a okamžitě začne poskytovat příjemné teplo.

Podobně při vypnutí topidlo bez problémů zajede zpět do boxu, a to po zhruba 3 minutách, které jsou z hlediska bezpečnosti nutné pro ochlazení topidla.

Díky systému HEATSCOPE® LIFT tak topidla díky vestavění do stropu v době nepoužívání nijak designově neruší. Systém je doplněn a dodáván s vestavným boxem a také s rámem, který doladí designové řešení.

Specifikace systému