HEATSCOPE® / pro wellness, sauny, bazény a koupelny

příjemné teplo | diskrétní atmosféra díky tlumenému světlu | dálkové ovládání

Co by byly wellness, spa, sauny či domácí lázně bez příjemně vytopeného prostoru pro relaxaci a odpočinek. S infratopidly HEATSCOPE® lze v podstatě okamžitě dosáhnout pohodové atmosféry a tepelného komfortu. Topidla totiž poskytují okamžité teplo v řádu několika vteřin; stačí je jen zapnout a ponořit se do uvolňující relaxace.

Teplo vzniká díky dvěma uhlíkovým tepelným tělesům, u nichž je výrazně redukováno nežádoucí světlo. To je navíc limitováno i díky unikátnímu sklokeramickému krytu SCHOTT NEXTREMA®. Světelné záření tak dosahuje pouze 15-20 % záření u běžných infratopidel - rozdíl, který je pro navození příjemné atmosféry klíčový.

Luxusnější prostory, jako jsou sauny, lázně či wellness zařízení, jistě ocení unikátní a nadčasový design topidel HEATSCOPE®, který je zcela nerušivý a neudělá ostudu žádnému stylově zařízenému prostoru.

Své místo naleznou tato infratopidla i v luxusních domácích koupelnách, v nichž poskytnou okamžité teplo po sprše nebo pobytu ve vaně.

Modely HEATSCOPE® pro wellness, sauny, bazény a koupelny

PURE | VISION

HEATSCOPE® PURE

Designové topidlo se zaobleným skleněným krytem SCHOTT NEXTREMA. Venkovní topidlo (IP65) pro pergoly, terasy nebo předzahrádky.

HEATSCOPE® VISION

Prosklený kryt SCHOTT NEXTREMA pro minimum nežádoucího světla. Pefektní pro zimní zahrady, terasy a obecně všechny závětrné plochy.

HEATSCOPE® / možnosti instalace

vnitřní prostory | částečně chráněné prostory | nechráněné prostory