HEATSCOPE® / pro venkovní gastro provozy

prodloužení sezóny | vysoký tepelný komfort hostů | topidla s dostatečným výkonem

Pro provozovatele venkovních restauračních prostor je během sezóny důležitý každý teplý den. Proč si tak neprodloužit letní sezónu o dodatečné hodiny, dny a týdny díky použití efektivního venkovního vytápění? Přitom je samozřejmě důležitá efektivita takového řešení. Infratopidla HEATSCOPE® mají tu výhodu, že nevytápí vzduch, ale přímo objekty a lidi a teplo poskytují okamžitě.

Topidla HEATSCOPE® jsou navíc nejen efektivní, ale díky svému jedinečnému designu se stanou ozdobou i zahrádky luxusnější restaurace nebo klubovny golfového klubu.

Topidla HEATSCOPE® vydávají jen omezené nežádoucí světlo, až o 85% méně než běžná infratopidla, a to i díky speciálnímu sklokeramickému krytu u modelu HEATSCOPE® VISION nebo PURE. Pro skutečně chladné dny je pak ideální nasazení modelu HEATSCOPE® SPOT, který poskytuje nejvyšší tepelný komfort.

Díky infratopdilům tak lze významně prodloužit restaurační sezónu a navíc zpříjemnit čas hostům.

Modely HEATSCOPE® pro venkovní gastro provozy (terasy, balkony, markýzy)

SPOT | PURE

HEATSCOPE® SPOT

Výkonné topidlo vybavené ochrannými lamely. Ideální pro otevřené prostory jako balkony, terasy či předzahrádky a zahradní party.

HEATSCOPE® PURE

Designové topidlo se zaobleným skleněným krytem SCHOTT NEXTREMA. Venkovní topidlo (IP65) pro pergoly, terasy nebo předzahrádky.

HEATSCOPE® NEXT

Topidlo s jedinečnou, konvexně tvarovanou tepelnou mřížkou. Skvělý výkon a odolnost proti povětrnostním vlivům (IP25) ve venkovních prostorách.

HEATSCOPE® / možnosti instalace

vnitřní prostory | částečně chráněné prostory | nechráněné prostory